Gizlilik & Güvenlik 

      Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. 
     Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. 3D Secure sistemi ile Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır. 
     Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızından yada internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
     Müşterilerimizin gizliliğini en üst düzeyde tutmak için her zaman en yeni teknolojileri takip etmekte ve bunları sitemizde kullanmaktayız. Müşterilerimizin hiç bir kişisel bilgisini 3. taraflar ile paylaşmamaktayız. Alışveriş işleminiz sırasında veya sitemize üye olma aşamasında sizden bazı kişisel bilgiler talep etmekteyiz. Bu bilgiler, sipariş vermeniz halinde siparişinizin size ulaştırılması ve satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin faturalandırılması amacıyla kullanılmaktadır. 
     Sitemizin güvenliğini sağlamak adına sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin IP adresi, kullanmakta olduğu tarayıcı / işletim sistemi, gezmiş olduğu sayfalar gibi bazı bilgileri kayıt altına alabiliriz. Bu bilgiler sitemizin güvenliğini sağlamak ve ziyaretçi ölçümlerini gerçekleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca bu bilgiler kişisel bilgi olarak değerlendirilmemektedir.