Sipariş İşlemleri 

  Tohumsatisi.com’dan sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir; satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak ve ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz. Bu işlemlerin yapıldığı sayfalarımız
128 BIT SSL sertifikası ile koruma altına alınmıştır. 
Ödeme Onayı 
  Sitemiz üzerinden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla, sipariş onay aşaması uygulanmaktadır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili birimimiz siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer. 
Sipariş Onay Süreci 
• Havale / EFT ile verilen siparişlerde; sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla başlar.
• Kredi kartı ile verilen siparişlerde; güvenlik onayının alınmasıyla başlar.
• Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde; müşteri hizmetleri temsilcimizin telefon ile sipariş teyidi almasının ardından başlar. 
Sipariş İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler 
• Sitemiz üzerinden binlerce ürünü satışa sunmaktayız. Bu ürünlerin bir bölümünü depomuzda stokta tutmakta bir bölümünü de sipariş verilmesi halinde tedarikçilerimizden tedarik ederek sizlere ulaştırmaktayız. Ortalama tedarik süresi değişmekle birlikte 1 ila 3 iş günüdür. Satın almak istediğiniz ürünün tedarik sürecini; her ürün için hazırladığımız sayfadan öğrenebilirsiniz.
• Siparişleriniz, sipariş oluşturma aşamasında vermiş olduğunuz teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerine göre gönderilmektedir. Olası bir gecikme yaşanmaması için teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.